Hakkımızda

İldeş Kimya, reçine esterleri üretimi için geçmişi 1974 yılına dayanan ve ailenin imalat alanındaki ilk firması olan Maysan Limited Şirketi'nin reçine esteri ihtiyacını karşılamak üzere kurmuş olduğu Türkiye'de kolofonu işleyerek reçinenin ester ve diğer türevlerini üreten ilk Türk firmasıdır.

#ildeşkimya

50 Yıllık Deneyim|Emniyet ve Çevresel Performansda Öncü|Yüksek Kalite Üretim|4 Farklı Kıtaya İhracat|Farklı reçine tiplerinde üretim|Yüksek Üretim Hacmi|Yüksek Depolama Kapasitesi

İldeş Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.

Türkiye'de, modifiye reçinenin tüm çeşitlerini ve reçine esterlerinin üretimini, değişmeyen yüksek kalite standartları, teknolojik ve üstün proses tekniği ile gerçekleştiren İldeş Kimya, ürettiği bu ürünlerle, çeşitli reçine türevlerini girdi olarak kullanan, çiklet, yapıştırıcı, mürekkep ve boya gibi birçok sektöre hitap etmektedir.

İldeş Kimya sürekli gelişme ve büyümesine devam ederken, sürdürülebilir yaşam döngüsüne saygılı, çevre ve insana dost ürün ve prosesler ortaya koyarak, güvenilirlik ve saygınlık özelliğini koruyan bir firma olmayı da temel prensip olarak benimsemiştir.

İldeş Kimya'da, iş ortakları ve müşterilerini beklentilerinin ötesinde memnun etmek üzere ulusal ve uluslararası standart ve teknolojik altyapı kullanılarak gıda sektöründeki hassasiyet, hijyen, temizlik ve düzen içinde üretim yapılmaktadır. 1 ile 13 ton arası kapasiteye sahip çeşitli hacim ve özellikteki teknolojik reaktörlerinde, yılda 8000 tonluk üretim yapabilmektedir.

Dünya pazarındaki teknik altyapı, otomasyon, verimlilik ve rekabet gerekliliklerini yakından takip ederek; AR-GE ve laboratuvar teknolojisine yatırım yapan İLDEŞ KİMYA, müşteri isteklerinin önünde bir ürün ve servis imkânı sağlamaya devam etmektedir.

İldeş Kimya Dürüstlükte Öncülük

Dürüstlükte Öncülük

İldeş Kimya

Yenilikçi Mühendislik

İldeş Kimya Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

İldeş Kimya Yüksek Kalite Üretim

Yüksek Kalite Ürünler

Kalite Politikamız

Tüm tabii ve sentetik reçine üretim ve satış faaliyetlerimizde Kalite Yönetim Sistemine bağlı kalarak ürün ve hizmet kalitesini arttırmak için sürekli gelişmeyi hedefleyeceğiz

Üretimi gerçekleştirirken ilgili ulusal yasalara, ulusal ve uluslararası standartlara, sektör normlarına Kalite Yönetim Sistemi standardı şartlarına koşulsuz uyacağız.

İldeş Kalite imajını tüm faaliyetlerimizde yansıtmak için; eğitime, personel motivasyonu ve takım çalışmasına ağırlık vereceğiz.

Tüm çalışanlar, iş ortaklarımız ve servis sağlayıcılar ile birlikte karşılıklı güven ve işbirliği içinde müşteri memnuniyetini, kalite ve verimliliğimizi arttırmaya odaklı çalışacağız.

İlgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini, iç ve dış hususları dikkate alarak değişim yönetimi ve stratejik hedeflerle yönetim felsefelerini benimseyeceğiz.

Risk ve Fırsat odaklı bakış açısı çerçevesinde sistemi iyileştirerek sürdürülebilirliğini sağlayacağız.

Misyonumuz

Ailemiz olarak gördüğümüz müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden ve ülke için, üretilmeyeni üretme çabasını daimi kılarak verimli çalışmak.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını kabul edip, ülke kalkınmasına, üretilmeyeni üreterek katkıda bulunarak çokuluslu firmalarla rekabet eden büyük bir kurum olmak.

Profesyonel Çözüm Ortağınız

İldeş Kimya sürekli gelişme ve büyümesine devam ederken, sürdürülebilir yaşam döngüsüne saygılı, çevre ve insana dost ürün ve prosesler ortaya koyarak, güvenilirlik ve saygınlık özelliğini koruyan bir firma olmayı da temel prensip olarak benimsemiştir.

İletişim Kur

Sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılmaktadır.