İnsan Kaynakları

İnsan Kaynaklarımızla Gücümüzü Birleştiriyoruz. İldeş Kimya'da Kariyerinizi Şekillendirin, Başarıya Birlikte Yürüyelim!

#ildeşkimya

50 Yıllık Deneyim|Emniyet ve Çevresel Performansda Öncü|Yüksek Kalite Üretim|4 Farklı Kıtaya İhracat|Farklı reçine tiplerinde üretim|Yüksek Üretim Hacmi|Yüksek Depolama Kapasitesi

İldeş Kimya ulusal ve uluslararası Kimya Sektöründe tanınan ve güvenilen bir marka olma amacını gerçekleştirmek ve stratejik hedeflerine ulaşmak arzusundadır. En önemli kaynağımızın insan olduğu bilinciyle hem eğitimini tamamlayarak kariyerlerine yeni başlayan hem de farklı sektörlerde iş deneyimi olan insanlara profesyonel gelişim olanakları yaratırız.

İldeş Kimya organizasyonunda görev almak isteyen insanlar farklı deneyim, yetkinlik ve yetenek sahibi, değişimi yönetebilen ve değişikliklere uyum sağlayabilen, güçlü ilişkiler kurabilen, işbirliği ve takım ruhu içerisinde çalışabilen kişiler olmalıdır.

Gelişim ve Eğitim

İldeş Kimya sürekli gelişimi benimsemiş bir organizasyona sahiptir. Bu nedenle İldeş Kimya'da bireysel gelişim ve eğitimlere özel önem verilmektedir. Göreviniz ne olursa olsun, her seviyede kaliteli eğitimlere katılma fırsatınız vardır.

İş/Özel Hayat Dengesi

Çalışanlarımızın iş dışındaki özel/aile yaşamlarının önemini biliriz. Kişisel hayatınızdaki rolünüze İldeş Kimya'daki profesyonel rolünüz gibi değer veririz.

İş İmkânları

Bize iş başvurularınızı iletmek, açık pozisyonlar hakkında bilgi almak için; kariyer.net ve eleman.net web sitelerinden bizi takip edebilir veya aşağıdaki formu kullanarak bize başvurabilirsiniz.

Özgeçmiş Formu

Kişisel Bilgiler
İş Hayatı
Eğitim
Beceriler
Başvuru

Profesyonel Çözüm Ortağınız

İldeş Kimya sürekli gelişme ve büyümesine devam ederken, sürdürülebilir yaşam döngüsüne saygılı, çevre ve insana dost ürün ve prosesler ortaya koyarak, güvenilirlik ve saygınlık özelliğini koruyan bir firma olmayı da temel prensip olarak benimsemiştir.

İletişim Kur

Sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılmaktadır.