KIDEM ÖDÜLLERİ & BAŞARI VE TERFİLER

ÖĞRENCİ ZİYARETİ

Çalışanlarımızdan Muhasebe Uzmanının oğlu ve Personelimizin oğlunun okullarında başarılarını belgeleyebildikleri için tebrik ediyoruz. İLDEŞ KİMYA ailesi olarak bu başarıları ödüllendirdiğimiz için onur duyuyoruz. Yakup Bey öncülüğünde öğrenciler ödüllerine kavuştu. Başarılarının devamını diliyoruz.

FORMEN

Çalışanlarımızdan Personelimizin Genel Müdürümüzden almış olduğu 15. yıl kıdem ödülü töreninden . Görev sorumluluğunun bilincinde olarak ve iyi bir takım uyumu ile birlikte aramızda daha uzun yıllar kalması dileğiyle .

ELEKTRİK FORMENİ

Çalışanlarımızdan Elektrik Formeninin Kalite Direktöründen almış olduğu 5. yıl kıdem ödülü töreninden . Görev sorumluluğunun bilincinde olarak ve iyi bir takım uyumu ile birlikte aramızda daha uzun yıllar kalması dileğiyle .

PERSONEL VE MUHASEBE ŞEFİ

Çalışanlarımızdan Personel ve Muhasebe Şefinin Kalite Direktöründen almış olduğu 5. yıl kıdem ödülü töreninden . Görev sorumluluğunun bilincinde olarak ve iyi bir takım uyumu ile birlikte aramızda daha uzun yıllar kalması dileğiyle .

ÜRETİM VE PLANLAMA MÜDÜRÜ

Çalışanlarımızdan Üretim ve Planlama Müdürü'nün 10. yıl kıdem ödülünü Genel Müdürümüzden almış olduğu plaket ile taçlandırdı . Görev sorumluluğunun bilincinde ve iyi bir takım lideri olarak aramızda daha uzun yıllar kalması dileğiyle .

GİRDİ KABUL VE SEVK SORUMLUSU

Çalışanlarımızdan Girdi Kabul Sevk Sorumlusu almış olduğu 5. yıl ödül töreninden . Görev sorumluluğunun bilincinde olarak ve iyi bir takım uyumu ile birlikte aramızda daha uzun yıllar kalması dileğiyle .