İK

İldeş Kimya ulusal ve uluslararası Kimya Sektöründe tanınan ve güvenilen bir marka olma amacını gerçekleştirmek ve stratejik hedeflerine ulaşmak arzusundadır. En önemli kaynağımızın insan olduğu bilinciyle hem eğitimini tamamlayarak kariyerlerine yeni başlayan hem de farklı sektörlerde iş deneyimi olan insanlara profesyonel gelişim olanakları yaratırız.

İldeş Kimya organizasyonunda görev almak isteyen insanlar farklı deneyim, yetkinlik ve yetenek sahibi, değişimi yönetebilen ve değişikliklere uyum sağlayabilen, güçlü ilişkiler kurabilen, işbirliği ve takım ruhu içerisinde çalışabilen kişiler olmalıdır.

Gelişim ve Eğitim

İldeş Kimya sürekli gelişimi benimsemiş bir organizasyona sahiptir. Bu nedenle İldeş Kimya'da bireysel gelişim ve eğitimlere özel önem verilmektedir. Göreviniz ne olursa olsun, her seviyede kaliteli eğitimlere katılma fırsatınız vardır.

İş/Özel Hayat Dengesi

Çalışanlarımızın iş dışındaki özel/aile yaşamlarının önemini biliriz. Kişisel hayatınızdaki rolünüze İldeş Kimya'daki profesyonel rolünüz gibi değer veririz.

İş İmkânları

Bize iş başvurularınızı iletmek, açık pozisyonlar hakkında bilgi almak için; kariyer.net ve eleman.net web sitelerinden bizi takip edebilir veya aşağıdaki formu kullanarak bize başvurabilirsiniz.

Özçeçmiş Gönder