KIDEM ÖDÜLLERİ & BAŞARI VE TERFİLER

GİRDİ KABUL VE SEVK SORUMLUSU & TAKIMI

Önce 5S kavramını bir kez daha gözden geçirelim; ‘’5S, çalışma ortamındaki ürün/hizmet kalitesi ve verimi, çalışma ve iş yeri emniyetini arttırmak adına uygulanan bir toplam kalite tekniğidir. Bu kavram 1950’lerde Japonya’da ortaya çıkmıştır. 5S sistemi birbirini takip eden 5 adımda gerçekleşir. Her bir adım S ile başlayan Japonca kelimelerle ifade edildiği için 5S olarak adlandırılmaktadır. 5S sistemi düzenli, temiz ve kullanım amacına en uygun çalışma ortamını oluşturmayı amaçlar. Organizasyondaki düzen ve disiplini sağlayan bu kolay yöntem ayrıca işletmenin en küçük ayrıntılarını dahi denetleme olanağı sağlar. Bu bakımdan diğer iyileştirme tekniklerinin de temelini oluşturan bir sistemdir.’’ Bu yılki 5S kuralına uyum ödülüne Depo takımımız layık görüldü. Depo takımının ödül plaketini çalışanlarımızdan Girdi kontrol ve Sevk Sorumlumuz , takımı adına Operasyon Müdürümüz' den aldı. Bu anlamlı ödül dolayısıyla Depo takımını kutluyor, İldeş Kimya’daki başarılı çalışmalarının daha nice yıllar devam etmesini diliyoruz. .

ÖĞRENCİ ZİYARETİ

Çalışanlarımızdan Muhasebe Uzmanının oğlu ve Personelimizin oğlunun okullarında başarılarını belgeleyebildikleri için tebrik ediyoruz. İLDEŞ KİMYA ailesi olarak bu başarıları ödüllendirdiğimiz için onur duyuyoruz. Yakup Bey öncülüğünde öğrenciler ödüllerine kavuştu. Başarılarının devamını diliyoruz.

FORMEN

Çalışanlarımızdan Personelimizin Genel Müdürümüzden almış olduğu 15. yıl kıdem ödülü töreninden . Görev sorumluluğunun bilincinde olarak ve iyi bir takım uyumu ile birlikte aramızda daha uzun yıllar kalması dileğiyle .

ELEKTRİK FORMENİ

Çalışanlarımızdan Elektrik Formeninin Kalite Direktöründen almış olduğu 5. yıl kıdem ödülü töreninden . Görev sorumluluğunun bilincinde olarak ve iyi bir takım uyumu ile birlikte aramızda daha uzun yıllar kalması dileğiyle .

PERSONEL VE MUHASEBE ŞEFİ

Çalışanlarımızdan Personel ve Muhasebe Şefinin Kalite Direktöründen almış olduğu 5. yıl kıdem ödülü töreninden . Görev sorumluluğunun bilincinde olarak ve iyi bir takım uyumu ile birlikte aramızda daha uzun yıllar kalması dileğiyle .

ÜRETİM VE PLANLAMA MÜDÜRÜ

Çalışanlarımızdan Üretim ve Planlama Müdürü'nün 10. yıl kıdem ödülünü Genel Müdürümüzden almış olduğu plaket ile taçlandırdı . Görev sorumluluğunun bilincinde ve iyi bir takım lideri olarak aramızda daha uzun yıllar kalması dileğiyle .

GİRDİ KABUL VE SEVK SORUMLUSU

Çalışanlarımızdan Girdi Kabul Sevk Sorumlusu almış olduğu 5. yıl ödül töreninden . Görev sorumluluğunun bilincinde olarak ve iyi bir takım uyumu ile birlikte aramızda daha uzun yıllar kalması dileğiyle .